Menüü
Sulge

Korduma kippuvad küsimused

On küll võimalik, kui koolitusele registreerudes on valik „Esimene osamakse“. Kui olete registreerudes tasunud esimese osamakse, siis ülejäänud koolituspaketi summa saate tasuda vastavalt sellele, kui tihti ja millal käite õppesõite tegemas. Esimese osamakse tasudes olete kindlasti katnud teooriakursuse tasu ning sõite alustades peate jälgima seda, et enne sõitma minekut oleks vähemalt planeeritud sõidutundide ulatuses ettemaks tehtud.

Läbides koolituse ja sooritades sõidueksami automaatkäigukastiga sõidukiga (ametlikus keeles siduripedaalita autol), tehakse juhilubadele vastav märge ja edaspidi ei tohi antud juht juhtida manuaalkäigukastiga autot.

Platsisõitu näeb õppekava ette minimaalselt 2 sõidutundi. Juhul, kui selle ajaga ei omandata autojuhtimise esmaseid võtteid, saab sõitu õppeväljakul jätkata niikaua, kui see on vajalik.

Koolitusele saab registreerida interneti teel valides REGISTREERIMINE ning seal sobiv linn ja koolitus, mida soovite läbida. Sobiva kursuse juures asuva lingi EDASI kaudu sisestate oma andmed. Registreerumine toimub ainult koos ülekande sooritamisega interneti pangas. Õppeklassides saate registreeruda üle Eesti koos esimese osamakse tasumisega või tasumisega kogu koolituse eest.

Esimesed sõidutunnid toimuvad õppeväljakul, linnasõidud aga õpetajaga kokkulepitud alguspunktides. Tallinnas on väljakujunenud õppesõitude alguskohad Kadriorus, Mustamäel, Nõmmel ja Kristiines.

Vahe tavaõppega seisneb ainult selles, et teooriakursus läbitakse õpilasele sobival ajal internetis. Täpsemalt saate lugeda e-õppe kohta meie leheküljel e-autokool.

Lisasõidutund maksab samapalju, kui tavasõitki. Kuna linnades võivad sõiduhinnad pisut erineda, siis täpselt näed oma sõidutunni hinda e-autokoolis või saad küsida vastava linna õppeklassist.

Koolitus on põhimõttelisel sama, mis tavaõppeski, kuid teooriakursuse kaks õppetundi tuleb enne libedasõidule tulekut läbida iseseisvalt e-õppe keskkonnas ning üks loeng tuleb kuulata ka klassis. Täpsamalt saate lugeda leheküljelt B-kategooria lõppaste e-õppena

Teooriaeksamit saab sooritada õppekava läbimise järgselt, kui õppekava on täies mahus täidetud. Eksamite sooritamise ajad on erinevates õppeklassides veidi erinevad. Täpsed eksamite sooritamise ajad leiate meie kodulehelt "Kontakt" all valides vastava linna. Telefoni teel saate infot helistades vastava linna õppeklassi.