Menu
 
 
Eesti
Inglise
Vene
Soome
Läti
Leedu
Minu konto
Õppimine
Varia
Viited

Töötajad

Pilt: Linn: Nimi: Ametikoht: Email: Telefon: Info:
Tallinn Aasamäe Marek Teooria- ja sõiduõpetaja marek.aasamae@autosoit.ee +3725288710
Tartu Alekõrs Lauri Libedaraja instruktor lauri.alekors@autosoit.ee +37253329840
Tartu Alekõrs Toomas Müügijuht toomas.alekors@autosoit.ee +37253008809
Tallinn Aleksandrov Vladimir Teooria- ja sõiduõpetaja vladimir.aleksandrov@autosoit.ee +3725225317
Tartu Anton-Lauga Rita Teooria- ja sõiduõpetaja rita@autosoit.ee +37253470889
Tallinn Demitšev Maksim Teooria- ja sõiduõpetaja maksim.demitsev@autosoit.ee +37255992332
Rakvere Ehvärt Karlo Autokooli direktor, teooria- ja sõiduõpetaja karlo.ehvart@autosoit.ee +37253009997
Tartu Hainsalu Elmo Sõiduõpetaja elmo.hainsalu@autosoit.ee +3725534695
Tartu Hallaste Andre Libedaraja direktor andre.hallaste@autosoit.ee +3725251526
Tartu Hint Elmut Teooria-ja sõiduõpetaja elmut.hint@autosoit.ee +3725013732
Viljandi Ibrus Elari Teooria-ja sõiduõpetaja elari.ibrus@autosoit.ee +37256568226
Rakvere Intal Ingrid Assistent ingrid.intal@autosoit.ee +37253451061
Tartu Juhkam Marika Raamatupidaja marika.juhkam@autosoit.ee +3727456470
Tallinn Kalinina Kristina Kvaliteedijuht kristina.kalinina@autosoit.ee +3726488080
Rakvere Kaljo Ralf Teooria- ja sõiduõpetaja ralf.kaljo@autosoit.ee +37256614353
Tartu Kärt Üllar Sõiduõpetaja yllar.kart@autosoit.ee +3725203463
Tartu Kattai Tõnis Teooria- ja sõiduõpetaja tonis.kattai@autosoit.ee +37258043444
Viljandi Kink Uno Teooria-ja sõiduõpetaja uno.kink@autosoit.ee +37254004944
Tartu Kisand Urmas Lõuna piirkonnajuht urmas.kisand@autosoit.ee +37253003203
Tallinn Klein Markko Teooria- ja sõiduõpetaja markko.klein@autosoit.ee +37256690477
Tartu Kraun Margus Sõiduõpetaja margus.kraun@autosoit.ee +37255690810
Tallinn Laas Katrin Sõiduõpetaja katrin.laas@gmail.com 5278236
Jõgeva Labe Heli Sõiduõpetaja heli.labe@autosoit.ee +3725243415
Jõhvi Lavrova Kiira Teooria-ja sõiduõpetaja kiira.lavrova@autosoit.ee +37253028807
Tartu Lehola Tauri Teooria- ja sõiduõpetaja tauri.lehola@autosoit.ee +3725122589
Haapsalu Lilles Hillar Sõiduõpetaja hillar.lilles@autosoit.ee +3725286384
Tartu Maasing Illimar Juhatuse liige illimar.maasing@autosoit.ee +3725045608
Tallinn Madar Indrek Juhatuse liige indrek.madar@autosoit.ee +3725018728
Tallinn Madissoo Jaanus Autokooli direktor, teooria- ja sõiduõpetaja jaanus.madissoo@autosoit.ee +3725059880
Jõhvi Mägi Aare Teooria- ja sõiduõpetaja aare.magi@autosoit.ee +3725252278
Tallinn Mataloja Argo Teooria- ja sõiduõpetaja argo.mataloja@autosoit.ee +3725277430
Haapsalu Must Andrus Autokooli direktor, teooria- ja sõiduõpetaja andrus.must@autosoit.ee +37253094451
Tartu Mutsenik Stanislav Libedaraja instuktor stanislav.mutsenik@autosoit.ee +37253945751
Pärnu Õige Verno Lääne piirkonnajuht verno.oige@autosoit.ee +3725069290
Tallinn Õunapuu Olga Assistent olga.ounapuu@autosoit.ee +3726488080
Pärnu Pallo Aime Sõiduõpetaja aime.pallo@autosoit.ee +3725133485
Tallinn Pärgma Ahti Teooria- ja sõiduõpetaja ahti.pargma@autosoit.ee +37256253208
Võru Pent Anto Teooria- ja sõiduõpetaja anto.pent@autosoit.ee +37256667360
Rakvere Puusepp Indrek Ida piirkonnajuht indrek.puusepp@autosoit.ee +3725269441
Rakvere Rego Andrei Teooria- ja sõiduõpetaja andrei.rego@autosoit.ee +3725088491
Rakvere Renser Aavo Teooria- ja sõiduõpetaja aavo.renser@autosoit.ee +3725268162
Tallinn Ridal Eduard Sõiduõpetaja eduard.ridal@autosoit.ee +3725651875
Tallinn Riiman Ilmar Teooria- ja sõiduõpetaja ilmar.riiman@autosoit.ee +37256506577
Rakvere Rohtsalu Mati Teooria- ja sõiduõpetaja mati.rohtsalu@autosoit.ee +3725287780
Rakvere Saarmann Urmas Teooria- ja sõiduõpetaja urmas.saarmann@autosoit.ee +37253320088
Rakvere Sabolotni Sander Teooria-ja sõiduõpetaja sander.sabolotni@autosoit.ee +37253830500
Tallinn Salus Tarmo :-) tarmo.salus@autosoit.ee +3725188760
Tallinn Saluste Priit Sõiduõpetaja priit.saluste@autosoit.ee +3725064449
Rakvere Sander Kristjan Sõiduõpetaja kristjan.sander@autosoit.ee +3725147264
Tartu Saupõld Urmas Teooria-ja sõiduõpetaja urmas.saupold@autosoit.ee +37256450559
Tartu Šlenduhhov Aleksandr Teooria-ja sõiduõpetaja aleksandr.slenduhhov@autosoit.ee +37255511140
Tartu Taras Gunnar Teooria-ja sõiduõpetaja gunnar.taras@autosoit.ee +37253901884
Tartu Tedresaar Edgar Teooria-ja sõiduõpetaja edgar.tedresaar@autosoit.ee +3725044702
Tallinn Tereping Riho Haldusjuht riho.tereping@autosoit.ee +37253011713
Tartu Tikka Einar Teooria-ja sõiduõpetaja einar.tikka@autosoit.ee +37255561008
Tartu Tikka Kristjan Teooria- ja sõiduõpetaja kristjan.tikka@autosoit.ee +37253402758
Tallinn Timofejev Dmitri Teooria- ja sõiduõpetaja dmitri.timofejev@autosoit.ee +3725525188
Jõhvi Tšurkin Nikolai Teooria- ja sõiduõpetaja nikolai.tsurkin@autosoit.ee +3725510334
Tallinn Tuuna Priit Põhja piirkonnajuht priit.tuuna@autosoit.ee +37255599460
Tallinn Udusaar Mart Sõiduõpetaja mart.udusaar@autosoit.ee +37256604962
Tallinn Uibopuu Tanel Teooria- ja sõiduõpetaja tanel.uibopuu@autosoit.ee +37251945940
Tartu Urm Eveliina Teooria- ja sõiduõpetaja eveliina.urm@autosoit.ee +37258068356
Pärnu Vaher Heleri Assistent heleri.vaher@autosoit.ee +37257878699
Tartu Vaher Katrin Assistent katrin.vaher@autosoit.ee +3727456040
Tallinn Vassiljev Sergei Sõiduõpetaja sergei.vassiljev@autosoit.ee +37255981649
Rakvere Veber Ivar Teooria- ja sõiduõpetaja ivar.veber@autosoit.ee +3725144166
Tallinn Virgepuu Eerik Teooria- ja sõiduõpetaja eerik.virgepuu@autosoit.ee +3725152055

Kontorid

Nimi: Aadress: Telefon: Info:
Aseri Kassisaba tee 6, Koogu k, Aseri vald, Ida-Virumaa +37253009997
Haapsalu Posti 41, Haapsalu +37253094451
Jõgeva Aia 2, Jõgeva +3727456040
Jõhvi Raudtee 1, Jõhvi (II korrus) kab. 209 +37253062556
Paide Pärnu 114, Paide +37253320088
Pärnu Pikk 11-301, Pärnu +3724440408
Rakvere Jakobsoni 11 (Posti 5B), Rakvere +3723240893
Tallinn Pärnu mnt 28, Tallinn (III korrus) +3726488080
Tartu Riia 10, Tartu +3727456040
Viljandi Tallinna 3, Viljandi +3727456040
Võru Tartu 31, Võru +3727456040

Õppeväljakud / Libedarajad

Nimi: Aadress: Telefon: Info:
Aseri libedarada Kassisaba tee 6, Koogu k, Aseri vald, Ida-Virumaa +37253009997
Männiku libedarada Karjääri tee, Männiku, Saku vald +37253437823
Saue õppeväljak Segu 1, Saue +3726488080
Tartu libedarada Raadil, Raadi endine lennuväli +3727456040


© Autosõit OÜ 2010   e-post: info [at] autosoit.ee